Contact

 

Huis 8

Zeeldraaiersstraat 5

9160 Lokeren

info@huis8.be

 

Voor nieuwe aanmeldingen kan u mailen naar info@huis8.be

Indien u uw vaste therapeut(e) niet kan bereiken, gelieve contact op te nemen met Stéphanie Vanderheyden (bereikbaar tussen 9 en 15 uur).

E-mail: stephanie.vanderheyden@huis8.be

Telefoonnummer: 0456/25 50 63

Meer informatie klik hier.

Huis 8 is niet ver van het station van Lokeren gelegen. Het ligt op ongeveer 10 min. wandelafstand.

Frederik Mets

0497/02 06 45

Frederik.mets@huis8.be

 

Liesbet Teerlinck

0488/98 52 50

Liesbet.teerlinck@huis8.be

Stéphanie Vanderheyden

0456/25 50 63

Stephanie.vanderheyden@huis8.be

Barbara Verheye

0471/54 82 41

barbara.verheye@huis8.be

 

Jade Tanghe

0484/14 01 93

Jade.tanghe@huis8.be

 

Ilse Van Loy

0456/19 20 77

Ilse.vanloy@huis8.be

Tine Van Wouwe

0484/81 74 76

Tine.vanwouwe@huis8.be

 

Karolien Beckx

0479/35 80 68

Karolien.beckx@huis8.be

Gert Gilis

0499/27 16 77

Gert.gilis@huis8.be

icon_huis8-01.png
Soesa
Groepstherapie