Contact

 

Huis 8

Zeeldraaiersstraat 5

9160 Lokeren

info@huis8.be

 

Voor nieuwe aanmeldingen mailen naar info@huis8.be

Meer informatie klik hier.

Huis 8 is niet ver van het station van Lokeren gelegen. Het ligt op ongeveer 10 min. wandelafstand.

Frederik Mets

0497/02 06 45

Frederik.mets@huis8.be

 

Liesbet Teerlinck

0488/98 52 50

Liesbet.teerlinck@huis8.be

Laurenz Verkruysse

0493/38 60 00

Laurenz.verkruysse@huis8.be

Maja Goethals

0477/13 49 03

Maja.goethals@huis8.be

 

Jade Tanghe

0484/14 01 93

Jade.tanghe@huis8.be

 

Ilse Van Loy

0456/19 20 77

Ilse.vanloy@huis8.be

Tine Van Wouwe

0484/81 74 76

Tine.vanwouwe@huis8.be

 

Karolien Beckx

0479/35 80 68

Karolien.beckx@huis8.be

© 2020 door Into Graphics. Alle rechten voorbehouden aan Huis 8