top of page

Team

Voor nieuwe aanmeldingen kan u mailen naar info@huis8.be

Indien u uw vaste therapeut(e) niet kan bereiken, gelieve contact op te nemen met Stéphanie Vanderheyden (bereikbaar tussen 9 en 15 uur).

E-mail: stephanie.vanderheyden@huis8.be

Telefoonnummer: 0456/25 50 63

Huis8-227---ILSE_02.png
Ilse Van Loy

 Kinder- en jeugdpsychiater

Cognitief gedragstherapeute

Psychodynamisch kinderpsychotherapeute

EMDR therapeute

 

0456/19 20 77

Ilse.Vanloy@huis8.be

Huis8-299---FREDERIK.png
Frederik Mets

Klinisch Psycholoog

Psychodynamisch kinderpsychotherapeut

EMDR therapeut

0497/02 06 45

Frederik.Mets@huis8.be

Huis8-175---LIESBET.png
Liesbet Teerlinck

Systeemtheoretisch psychotherapeute

Psychoanalytisch kinder- en jongerentherapeute

ABFT therapeute

 

0488/98 52 50

Liesbet.Teerlinck@huis8.be

Huis8-236---JADE.png
Jade Tanghe

Klinisch psycholoog

Integratief psychotherapeute

EMDR therapeute

 

0484/14 01 93

Jade.Tanghe@huis8.be

Barbara Verheye

Kinder- en jeugdpsychiater

EMDR therapeute

0471/54 82 41

Barbara.Verheye@huis8.be

Huis8-334---STEPHANIE.png

Administratief
medewerkster

 0456/25 50 63

Stephanie.Vanderheyden@huis8.be

Stéphanie Vanderheyden
icon_huis8-01.png
Soesa
Groepstherapie
bottom of page