Team

Voor nieuwe aanmeldingen kan u mailen naar info@huis8.be

Indien u uw vaste therapeut(e) niet kan bereiken, gelieve contact op te nemen met Stéphanie Vanderheyden (bereikbaar tussen 9 en 15 uur).

E-mail: stephanie.vanderheyden@huis8.be

Telefoonnummer: 0456/25 50 63

Huis8-227---ILSE_02.png
Ilse Van Loy

 Kinder- en jeugdpsychiater

Cognitief gedragstherapeute

Psychodynamisch kinderpsychotherapeute

 

0456/19 20 77

Ilse.Vanloy@huis8.be

Huis8-299---FREDERIK.png
Frederik Mets

Klinisch Psycholoog

Psychodynamisch kinderpsychotherapeut

0497/02 06 45

Frederik.Mets@huis8.be

Huis8-175---LIESBET.png
Liesbet Teerlinck

Systeemtheoretisch psychotherapeute

Psychoanalytisch kinder- en jongerentherapeute

ABFT therapeute

 

0488/98 52 50

Liesbet.Teerlinck@huis8.be

Huis8-236---JADE.png
Jade Tanghe

Klinisch psycholoog

Integratief psychotherapeute

 

0484/14 01 93

Jade.Tanghe@huis8.be

Huis8-059---TINE.png
Tine Van Wouwe

Klinisch psycholoog

Psychodynamisch kinderpsychotherapeute

0484/81 74 76

Tine.Vanwouwe@huis8.be

Huis 8-069 - KIM.jpg
Kim Verbunt

Creatief therapeut

(medium dans) en

psychomotorisch therapeut (kinesitherapeut)

0492/95 06 22

Kim.Verbunt@huis8.be

Huis8-026---GERT.png
Gert Gilis

Klinisch psycholoog

Psychodynamisch kinderpsychotherapeut

0499/27 16 77

Gert.Gilis@huis8.be

Huis8-334---STEPHANIE.png

Administratief
medewerkster

 0456/25 50 63

Stephanie.Vanderheyden@huis8.be

Stéphanie Vanderheyden
Barbara Verheye

Kinder- en jeugdpsychiater

0471/54 82 41

Barbara.Verheye@huis8.be

icon_huis8-01.png
Soesa
Groepstherapie